camino del rey ronda contactos mujeres quiero conocer chicos whatsapp imagenes de hombre durmiendo solo eventos bilbao hoy como coquetear con un chico de 13 sexo por conocer mujeres servicio de citas gratis busco chica conocer chicas estados unidos craigslist dallas mujer busca hombre milanuncios contactos mujeres burgos conocer gente actividades conocer chicas de centroamerica encuentros vips madrid conocer mujeres chinas en mexico alcala del jucar nochevieja foro putas guada ligar con chicas gamers tarot flor cine paz entradas citas con chicas de sps bares castillo de castelldefels citas en linea ine puebla mujeres solteras leon nicaragua speed dating barcelona opiniones sexo contactos madrid conocer gente malaga gratis solteros catolicos amor amistad conocer chicas rastas conocer gente para salir a bailar mujeres solteras en santa rosa sevilla imagenes chico moreno so

BiKeR - Białostocka Komunikacja Rowerowa

rejestracja

wystarczy 1 minuta

twoje konto

zarządzaj swoim kontem

logowanie

przygotuj telefon i PIN

10.03.2015

Trwa odliczanie dni do początku sezonu BiKeR. Ruszyła promocja dla białostockich rowerzystów!

Inauguracja sezonu rowerów miejskich w Białymstoku zbliża się wielkimi krokami. Jedną z nowości, jakie w bieżącym sezonie czekają na białostoczan, jest nowa metoda płatności, MasterPass. Tylko do końca marca, doładowując za jej pomocą swoje konta, otrzymają bonus w wysokości 20 zł. Na tym nie koniec dobrych wiadomości. W 2015 roku sieć wypożyczalni BiKeR powiększy się co najmniej o 15 kolejnych stacji, których lokalizacje w specjalnym głosowaniu wybrało niemal 16 tysięcy osób!

BiKeR rośnie w siłę

Plebiscyt na nowe stacje rowerowe pokazał jak wielkim zainteresowaniem cieszy się rower miejski w Białymstoku. W ciągu niewiele ponad 2 tygodni, swoje głosy oddało 15,7 tysiąca osób, wybierających spośród 27 zaproponowanych przez Miasto propozycji. To rekordowy wynik w skali miasta – jak informował Prezydent, jeszcze w ubiegłym roku, w konsultacjach dotyczących roweru miejskiego wzięło udział tylko 2 tysiące internautów.

W wyniku głosowania, na przestrzeni najbliższego roku  sieć wypożyczalni rozwinie się co najmniej o 15 nowych punktów, a liczba rowerów wzrośnie przynajmniej o 150 – z 300 do 450. Jak informuje operator systemu, Nextbike Polska, prowadzone są również rozmowy z podmiotami prywatnymi, co w przyszłości może zaowocować rozwojem systemu przy wsparciu sponsorów. Nextbike prowadzi także rozmowy z gminami pod Białymstokiem, które wyraziły wstępne zainteresowanie możliwością wdrożenia systemu na ich terenie.

Darmowe doładowania

Przerwa zimowa w funkcjonowaniu rowerów miejskich potrwa jeszcze kilkanaście dni, ale warto przygotować się do inauguracji sezonu, doładowując swoje konto użytkownika i uzyskując pulę na darmowe przejazdy od MasterPass i Nextbike Polska.

Jak to zrobić? Wystarczy zalogować się do panelu użytkownika BiKeR i dokonać zasilenia konta w wysokości minimum 10 zł, jako metodę płatności wybierając MasterPass. Każda osoba, która dokona doładowania w takiej kwocie, otrzyma bonus o wartości dodatkowych 20 zł na przejazdy rowerami miejskimi. Bonus zostanie przyznany automatycznie w terminie maksymalnie do trzech dni roboczych od momentu odnotowania wpłaty. Akcja promocyjna trwa do 31 marca i obejmuje również użytkowników, którzy w jej czasie dokonają rejestracji w systemie BiKeR i zasilą swoje konto pierwszą wpłatą. Każdy użytkownik może skorzystać z promocji tylko raz.

Nowa, bezpieczna płatność

Płatność MasterPass jest pierwszą z licznych nowości i udogodnień, jakie w tym sezonie czekają na użytkowników rowerów miejskich w systemach BiKeR, Lubelski Rower Miejski, Veturilo i Rower Trójmiejski, których operatorem jest Nextbike Polska

MasterPass to elektroniczny portfel zintegrowany z kartami płatniczymi – szybszy i łatwiejszy niż do tej pory sposób na płatności w Internecie. Usługa jest dostępna na każdym urządzeniu (komputer, tablet, telefon) i w dowolnej lokalizacji. Korzystanie z niej charakteryzuje się prostotą i bezpieczeństwem – formularz rejestracyjny wypełnia się tylko raz, więc zakupy zajmują mniej czasu i są dodatkowo objęte gwarancją MasterCard Security. Żeby rozpocząć korzystanie z MasterPass wystarczy się zarejestrować, otwierając wirtualny portfel, dodając karty płatnicze i uzupełniając dane. Następnie można już dokonywać bezpiecznych i wygodnych płatności.

Szczegółowe informacje o usłudze MasterPass znajdują się na stronie www.masterpass.pl
Regulamin i szczegóły akcji promocyjnej Nextbike Polska i MasterPass dostępne są pod adresem: www.nextbike.pl/masterpass

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

Czynne całodobowo Poza sezonem: od poniedziałku do piątku w godzinach: 10.00-12.00
  +48 85 871 01 01   +48 85 733 91 19 (koszt połączenia zgodny z taryfami operatorów)
Punkty Obsługi Klienta BKM-BiKeR w Białymstoku
ul. Składowa 11 -Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek - Piątek: 7:30 - 15:30
ul. Lipowa 16 -Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek - Piątek: 7:30 - 17:00
Czynne 1.04 - 31.11
 

Reklamacje i zapytania

Sprzedaż powierzchni reklamowej

  +48 782 317 486

Stacje sponsorskie

  +48 22 123 01 00

Systemy rowerów miejskich
dla samorządów

  +48 695 655 049

Biuro

  +48 22 208 99 90

Kontakt dla mediów

Dział Komunikacji
  +48 696 003 711

Nextbike Polska S.A.

ul. Przasnyska 6B, 01-756 Warszawa KRS 0000646950 NIP: 895-198-10-07 REGON: 021336152